Rozmiar: 27227 bajtów
     · Start           · Oferta           · Katalog pianek i sprężyn · Certyfikaty i atesty · Cross w Polsce

   Produkujemy kształtki proste i konturowe, gotowe komplety meblarskie, formatki bonellowe, materace, granulat, dostarczamy bloki i płyty w dowolnych wymiarach oraz formatki sprężynowe luzem lub rolowane.

Rozmiar: 6043 bajtów


  Przedsiębiorstwo Gospodarcze "CROSS" Sp. z o.o. obecnie jest jednym z nowocześniejszych zakładów w Polsce tej branży. Najnowsze rozwiązania technologiczne oraz doświadczenia zdobywane od 1995 roku pozwalają na produkcję o najwyższej jakości. Jako jedni z nielicznych zakładów w Polsce posiadamy do klejenia pianek instalację do klejów tzw. wodnych (ekologicznych).Rozmiar: 6043 bajtów Rozmiar: 6043 bajtów Rozmiar: 6043 bajtów Rozmiar: 6043 bajtów

  Nowoczesny park maszynowy pozwala na osiągnięcie i wykonanie specyficznych i nietypowych zleceń, począwszy od kształtek prostych poprzez konturowe, klejone komplety meblarskie, formatki bonellowe, materace, łączenie pianek standardowych z piankami wysokoelastycznymi i trudnopalnymi, tak w przemyśle meblowym jak również w motoryzacyjnym. Naszymi odbiorcami są duże fabryki mebli (i nie tylko), które dostarczają swoje wyroby do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Francji, Holandii, Czech i Polski.


Rozmiar: 6043 bajtów

  Doświadczenie naszych projektantów pozwala na optymalizację procesu rozkroju bloku, a co za tym idzie minimalizację kosztów. Prowadzimy doradztwo w zakresie zastosowań pianek do funkcji wyrobu. Dzięki doskonałym rozwiązaniom logistycznym oraz własnej bazie transportowej gwarantujemy naszym Klientom szybką i skuteczną realizację zamówień, profesjonalny serwis i terminowość dostaw.

Rozmiar: 634 bajtów
Rozmiar: 634 bajtów