CROSS Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Gospodarcze „CROSS” Sp. z o.o. jest jednym z najnowocześniejszych zakładów przetwórstwa pianek poliuretanowych w Polsce. Doświadczenia zdobywane na rynku meblowym od 1995 roku pozwalają na dostarczanie klientom produktów wysokiej jakości.

Zaufało nam wiele znaczących firm meblowych, polskich i zagranicznych. Ich wyroby trafiają na rynek Polski, a także na rynki Niemiec, Francji, Beneluksu, Czech, Wielkiej Brytanii i Szwecji.

Umiejętności naszych pracowników, systemy optymalizacji rozkroju i montażu elementów piankowych, pozwalają na efektywne zarządzanie procesem produkcji i minimalizację kosztów. Chętnie doradzamy naszym klientom, także w zakresie zastosowań licznych gatunków pianek do określonych funkcji wyrobów.

Dbamy o nowoczesny park maszynowy. To on pozwala nam na osiąganie dużych dokładności i wykonywanie nietypowych zleceń. W połączeniu z systemami klejenia rozpuszczalnikowego i wodnego mamy praktycznie nieograniczone możliwości wytwarzania materacy, kasetonów i kompletów meblowych.

Dzięki autorskim rozwiązaniom logistycznym oraz własnej bazie transportowej gwarantujemy naszym Klientom szybką i terminową realizację zamówień.

CO NAS WYRÓŻNIA

Ugruntowana pozycja na rynku

Rzetelność i terminowość

Inwestycje w efektywne maszyny

Indywidualne podejście do klienta

Wysoka jakość

Wykwalifikowana kadra

Polityka jakości i dbałość o środowisko

Satysfakcja naszych klientów jest dla nas priorytetem. Dążymy do tego, aby nasze wyroby były utożsamiane z najwyższą jakością, niezależnie od ich zastosowania – czy to w branży mebli tapicerowanych, materacy, czy tak zwanych materiałów  technicznych: wygłuszających, uszczelniających i filtrujących. Różnorodne zastosowanie naszych wyrobów pozwalają  na szerokie i indywidualne podejście do oczekiwań naszych klientów.  Każdy etap produkcji, każda operacja podlega ciągłemu nadzorowi oraz doskonaleniu. Spełnienie założonych celów ułatwia nam praca zespołowa.  Doceniamy i rozwijamy każdą indywidualność, bo tylko tak rodzi się kreatywność i innowacja.

Osiąganie wysokiej jakości wyrobów przy zachowaniu minimalnego oddziaływania firmy na środowisko naturalne umożliwiają nam efektywne metody wytwarzania, nowoczesne urządzenia oraz materiały wysokiej jakości. Zapewniają one bezpieczeństwo naszym pracownikom oraz ich otoczeniu. Stosujemy, a także namawiamy wszystkich do stosowania surowców pochodzących z recyclingu, takich jak taśmy przylepne, folie PE czy wtórnie spieniane pianki poliuretanowe.

Klientom gwarantujemy bezpieczeństwo naszych wyrobów, zgodnie z ich charakterystycznymi wymaganiami oraz obowiązującymi przepisami prawa.